Zalety umywalek z odpływem liniowym

Zalety umywalek z odpływem liniowym

Urządzasz łazienkę lub toaletę w mieszkaniu? Obowiązkowym elementem wyposażenia pomieszczenia sanitarnego jest umywalka. Jeśli poszukujesz funkcjonalnej, a jednocześnie oryginalnej i stylowej umywalki, postaw na model z odpływem liniowym. Sprawdź, czym się charakteryzuje i jakie są jego zalety.

Jak działa umywalka z odpływem liniowym?

Umywalki z odpływem liniowym to modele o charakterystycznym designie. W przeciwieństwie do umywalek klasycznych, w modelach z odpływem liniowym dno jest asymetryczne (umieszczone pod skosem). Woda spływająca do odpływu liniowego trafia do korytka ze spadem, a stamtąd bezpośrednio do tradycyjnego syfonu. To rozwiązanie o wielu zaletach praktycznych oraz wizualnych.

Praktyczne i stylowe umywalki z odpływem liniowym

Wysokiej jakości umywalki 110 cm z odpływem liniowym od renomowanego producenta takiego jak firma Cristalstone, to sprzęt, który doda oryginalnego charakteru Twojej łazience. Montaż umywalki z odpływem liniowym sprawia, że efekt wizualny pomieszczenia jest niezwykle atrakcyjny. Stylowe urządzenie zapewnia wnętrzu luksusowy i elegancki wygląd. Jego designerskie wykończenie pozwala na stworzenie wyjątkowego, nietypowego projektu wnętrzarskiego.

Umywalka sprawdza się znakomicie we wnętrzach nowoczesnych, loftowych i minimalistycznych, ale możesz ją zamontować też w bardziej klasycznych wnętrzach. Produkt tego rodzaju podkreśli elegancki i luksusowy charakter pomieszczenia klasycznego czy eklektycznego. Liniowy odpływ nie zawiera korka typu klik-klak. Dzięki temu pozwala stworzyć jasną, prostą i nietypową bryłę.

Umywalka łatwa w utrzymaniu czystości

Walory wizualne, jakie zapewnia umywalka z odpływem liniowym, to niejedyna jej zaleta. To funkcjonalne rozwiązanie jest znacznie bardziej higieniczne niż umywalki tradycyjne. W klasycznych odpływach zabrudzenia gromadzą się w zakamarkach i krawędziach, co powoduje, że trudno utrzymać estetyczny i higieniczny wygląd umywalki. W przypadku modelu szczelinowego z odpływem liniowym nie musisz się o to martwić. Perfekcyjnie gładka powierzchnia armatury sprawia, że jej czyszczenie jest bardzo proste, szybkie i wygodne. Do skutecznego usuwania brudu wystarczy zastosować miękką gąbkę i delikatne detergenty. Idealnie satynowa powierzchnia umywalki jest przyjemnie gładka, co wpływa na komfort użytkowania. Warto też podkreślić, że montaż umywalek nie sprawia trudności.

Solidna i trwała umywalka z liniowym odpływem

Wysokiej klasy umywalki z odpływem liniowym są produkowane z najlepszych materiałów zapewniających trwałość i użyteczność produktów przez wiele lat. Zastosowanie wytrzymałego konglomeratu do produkcji dodatkowo ułatwia zachowanie idealnego wyglądu umywalki przez długi czas.