Parking dostosowany do Twojej wygody

Parking dostosowany do Twojej wygody

Znalezienie wolnego miejsca parkingowego w centrum miasta to nie lada wyzwanie. Często wiążą się z tym spore utrudnienia spowodowane wzmożonym ruchem drogowym, kiedy zauważyć możemy znacznie więcej pojazdów, a ulice zaczynają być zakorkowane. Swobodne przemieszczanie się jest wtedy o wiele bardziej problematyczne, a stres i nerwy towarzyszące poszukiwaniu wolnego miejsca parkingowego sprawiają, że dużo łatwiej wtedy o kolizję czy stłuczkę. Dodatkowym problemem może być też niewystarczająca ilość czasu. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług, jakie oferuje nam prywatny parking.

 

Strzeżony parking w centrum miasta – blisko i bezpiecznie

Prywatny parking w centrum miasta to najkorzystniejsza opcja dla każdego, kto ceni sobie swój czas i nie chce tracić go zbyt wiele na poszukiwanie dostępnego miejsca postojowego. Dzięki temu, że parking posiada ich aż 130, z pewnością zdołamy uniknąć problemu z zaparkowaniem swojego samochodu. Nie musimy też martwić się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu, bowiem miejsce to jest dokładnie strzeżone przez obsługę parkingu, a także nieustannie monitorowane. Parking Kraków posiada także specjalne czujniki oraz alarmy, a dzięki temu, że jest czynny całodobowo przez siedem dni w tygodniu, bez przeszkód możemy pozostawić tam swój samochód nawet na kilka dni. Korzystanie z parkingu jest bardzo proste – wystarczy jedynie pobrać bilet, znaleźć miejsce i zaparkować pojazd, a później dokonać odpowiedniej za czas postoju opłaty. Ciekawą opcją dla osób, które korzystają z parkingu codziennie, jest możliwość wykupienia specjalnego abonamentu, który pozwoli nam zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas na każdorazowe kupowanie i pobieranie biletów. Znajdujący się na parkingu biletomat obsługuje zarówno płatność kartą, jak i gotówką, dzięki czemu nie musimy martwić się w przypadku, kiedy nie mamy przy sobie drobnych.

Parking rynek – dogodna lokalizacja

Gdy spieszymy się na ważne spotkanie lub na umówioną wizytę, niezwykle istotny jest dla nas czas. By nie tracić go zbyt wiele na poszukiwanie wolnego miejsca, skorzystanie z prywatnego parkingu wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Parking rynek Kraków jest umiejscowiony blisko centrum, dzięki czemu w dowolne miejsce zdołamy dotrzeć szybko i bez zbędnych opóźnień. Lokalizacja ta pozwala też korzystać ze znajdujących się w pobliżu kafejek, knajp, restauracji oraz wielu innych usług. Zostawiając samochód w miejscu, jakim jest parking Wawel mamy również okazję, by szybko dostać się do centrum starego miasta i zobaczyć wiele zabytkowych obiektów, takich jak Kościół Mariacki, Kościół św. Piotra i Pawła czy Sukiennice.