Spółka w Gruzji – dla kogo będzie korzystnym rozwiązaniem?

Spółka w Gruzji – dla kogo będzie korzystnym rozwiązaniem?

Gruzja jest od pewnego czasu liderem, jeśli chodzi o kraje postsowieckie, które radzą sobie naprawdę dobrze. Już jakiś czas temu otworzyła się na zagranicznych inwestorów. Nie boi się także innowacyjnych rozwiązań podatkowych. Wszystko to sprawia, że spółka w Gruzji to doskonała alternatywa dla krajowej działalności. Gruzińska gospodarka rozwija się naprawdę dobrze, a samo założenie spółki nie nastręcza większych problemów. Zobaczmy co zyskamy, decydując się na rejestrację spółki właśnie w tym kraju.

Spółka w Gruzji – jakie rozwiązania dla zagranicznych inwestorów proponuje Gruzja?

Okazuje się, że spółka w Gruzji to naprawdę dobre rozwiązanie dla zagranicznych inwestorów. To właśnie z myślą o nich Gruzja zdecydowała się na utworzenie stref wolnego biznesu. Decydując się na rejestrację spółki właśnie w nich, nie trzeba martwić się formalnościami. Są one bowiem ograniczone do absolutnego minimum. Co więcej, ci, którzy podejmą decyzję o założeniu spółki w Gruzji mogą liczyć na zwolnienie z podatku dochodowego. Może to oznaczać naprawdę niemałą oszczędność. Jak zarejestrować spółkę w Gruzji? Można pokusić się o zrobienie tego samodzielnie. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest jednak powierzenie tego specjalistom. Zainteresowanych odsyłamy na stronę https://www.thompsonstein.com/. Firma dysponuje wszystkimi uprawnieniami, które pozwalają jej na przeprowadzanie sprawnej, zgodnej z prawem rejestracji spółek.

Kto może zdecydować się na spółkę w Gruzji?

Spółka w Gruzji to szereg korzyści. Warto pamiętać, że Gruzja jest krajem charakteryzującym się atrakcyjnym położeniem. Do tego dochodzą niskie koszty życia, a także prowadzenia księgowości. Decydując się na spółkę w tym kraju, można liczyć na profesjonalną księgowość już za około czterdzieści euro miesięcznie. Kwota wolna od podatku w tym kraju również jest bardzo wysoka, co sprawia, że spółka w Gruzji opłaca się jeszcze bardziej. Wszystko to sprawia, że jest to rozwiązanie odpowiednie dla tych przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć swoje zyski, a jednocześnie zależy im na minimum formalności.