Do kogo zwrócić się o pomoc przy chęci unieważnienia kredytu we frankach?

Do kogo zwrócić się o pomoc przy chęci unieważnienia kredytu we frankach?

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Frankowicze od lat mierzą się z zaciągniętymi kredytami we frankach szwajcarskich. Wielu z nich stara się za wszelką cenę unieważnić umowę wzięcia kredytu. Osoby takie przecież przez wiele lat były oszukiwane przez banki, które podwyższały raty i manipulowały kursami walut. Jednak jeżeli jesteś jednym z tak oszukanych, koniecznie zajrzyj do kancelarii dla frankowiczów. Czym ona się zajmuje i czy faktycznie może unieważnić wzięty kredyt?

Kancelaria dla Frankowiczów

Kancelaria dla Frankowiczów to opcja ratunku kredytobiorców. W kancelarii bowiem pracują specjaliści wyspecjalizowani w zakresie umów frankowych. Dzięki temu doskonale wiedzą oni, jak pomóc osobie, która lata temu wzięła kredyt. W sprawach frankowych do adwokatów zgłasza się mnóstwo osób, lecz zwykła kancelaria nie poradzi sobie z taką sprawą. Natomiast w kancelarii dla frankowiczów pracują osoby, które stale prowadzą takie sprawy i rozumieją swoich klientów. Jednak jak mogą pomóc tacy specjaliści, prawnicy? Do pożądanych celów należ unieważnienie umowy wzięcia kredytu we frankach. Jednak nie zawsze to się udaje. Przy większych kwotach raczej nie można uzyskać takiej usługi. Jednak prawnik może postarać się o zmianę waluty, w której klient spłaca raty kredytowe. W polskich złotówkach bowiem o wiele lepiej będzie spłacać kredyt. Pamiętajmy jednak, że umowy o kredyt we frankach zostały oszukane przez banki. Zawierają one bowiem punkty niezgodne z prawem. I właśnie to mogą pomóc dowieść prawnicy.

Co poradzą radcowie prawni?

Kredyty frankowe to trudna sprawa. Warto więc udać się do radcy prawnego. Powinien on powiedzieć, co możnaby zrobić, aby zerwać niekorzystną umowę i odzyskać poniesione straty majątkowe. Radca prawny powinien przeanalizować umowę i wypisać wszystkie punkty, przez które zostaliśmy oszukani przez bank. Powinien on również powiedzieć, co należy się poszkodowanemu, o jakie roszczenia może wnioskować.

Kancelaria adwokacka stale przyjmuje mnóstwo spraw frankowych. Jednak w prowadzeniu spraw frankowych potrzebne jest doświadczenie i doradztwo radców prawnych. Kancelaria prawna dla frankowiczów powinna sprawy frankowe przeprowadzać tak, żeby wygrać sprawę o zerwanie umowy kredytowej. Warto więc sprawdzić ranking kancelarii frankowych i znaleźć taką z najlepszymi ocenami. Najlepiej zawsze wybierać kancelarię słynną z prowadzenia spraw właśnie z pożądanego zakresu prawa. Można znaleźć w niej bowiem najlepszych specjalistów. A ktoś, kto wziął kredyt we frankach szwajcarskich z pewnością potrzebuje fachowego adwokata. Taki pozwoli mu wygrać sprawę.